Hoparlör Tamiri

Ground Zero Subwoofer Tamiri

Ground Zero Subwoofer Tamiri Hakkında

Merhabalar değerli dostlar.

Biraz ground zero bas subwoofer hakkında konuşalım.Çok güçlü bir bobine sahip olan Ground zero subwoofer. Kıcker, jbl , pioneer,alpine, gibi güçlü markaları
ezebilecek bir bobin yapısına sahip.

 

Ground Zero Subwoofer Tamiri Hakkında konuşacak çok şey var ama devam edelim yazımıza.

Görünen kısımda kağıdı ve spider kısmı olsun ara kabloları dahi gerçekten kaliteli olduğunu gösteriyor. Zaten azıcık bu işle uğraşan kişi olan hemen anlar.Çünkü woofer duruşundan basın netliğinden ve derinliğinden belli oluyor.

ground zero subwoofer tamiri
ground zero subwoofer tamiri

Ground Zero Subwoofer Tamiri diğer baslara oranla daha zor gibi denebilir. Çünkü gerek işçiliği olsun gerekse yapıştırıcı kalitesi olsun farklı bir woofer.Alacak kişiler gözü kapalı bu basa güvenip alabilir.

Yılların tecrübesi ile yanmış,yıpranmış,yırtılmış hoparlörleriniz ,mid takımlarınız, subwooferlarınız garantili hizmet anlayışı ile Tüm illere kargo ile veya otobüs ile hizmet vermekteyiz.Yapılan hoparlör tamirleri garantilidir.Hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Hoparlör tamiri konusunda aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşmanız yeter.

 

woofer tamirinin yanı sıra malzeme satışı da mevcuttur.Her marka hoparlör tamir malzemesi,tiz membran takımı,körük çeşitleri,hoparlör bağlantı terminali,hoparlör kağıdı,hoparlör spideri ve hoparlör bobini konularında sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız.

ground zero woofer adana çağlar elektromarket

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı