Hoparlör Tamiri

Hoparlör Tamiri Adana, hoparlör tamiri nasıl yapılır

Merhabalar yeni sitemiz ile yeni yüzümüz ile Hoparlör tamiri oto ses sitemleri konusunda yıllardır sizlere hizmet veren çağlar hoparlör olarak yeni yüzümüzle Çağlar elektro market olarak oto, işyeri ve ev ses sistemleri konusunda sizlere garantili hizmet vermekten gurur duyarız. Hoparlör Tamiri Adana, hoparlör tamiri nasıl yapılır tamiri konusunda öncü firma olmaktan gurur duyuyoruz ve sizlere hizmet vermeye yeni yüzümüzle devam ediyoruz.

Hoparlör Tamiri Adana, hoparlör tamiri nasıl yapılır

Sadece hoparlör bas hoparlör anfi satışı değil aynı zamanda satış sonrası destek hizmeti de çağlar hoparlör farkı ile sizlerle .

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile 100/100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan çağlar hoparlör elektro market  sizlere yeni yüzü ile hizmet vermektedir adana oto ses sistemleri kamera sistemleri elektronik konusunda aklınıza takılan ne varsa her anda yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Yanmış, yırtılmış, yıpranmış hoparlörleri garantili olarak yapıyor ve adana ve tüm Türkiyeye anlaşmalı kargo ile hizmet vermekteyiz

Pioneer 6985 tamiri

adana hoparlör tamir malzemeleri

Pioneer 6985 tamiri orijinal hoparlör hakkında biraz bilgi..
Eski seri olan ve pioneer firmasının belki de en kaliteli hoparlörü olan ts- 6985 modeli gerek tiz gerekse bas sesini tarife gerek yok yılların oval hoparlörü olan pioneer ts 6985 modeli kolay kolay arıza veren hoparlör olmadığı  gibi arıza veren hoparlör olsa dahi bu modelin tamirinde de garantili hizmet sunuyoruz..

6985 kaliteli olunca ve kullandığın hoparlör kağıdı ,  körüğü,  bobini orijinal olunca ustalık sayesinde pioneer ts 6985 in ömrüne ömür katılıyor nitekim yapmış olduğumuz tamirler bunu gösteriyor ki bu model lerde yapılan onarımlarda dönüş olasılığı hiç yok..

6985 tamiri

6985 tamiri adana bas tamiri

Her marka hoparlör tamirinde olduğu gibi 6985 tamirinde de yılların vermiş olduğu tecrübe ile her zaman yanınızda olmayı ve sorunsuz hizmet ayrıca müşteri memnuniyetini on planda tutuyoruz çağlar  hoparlör tamir merkezi olarak yapılan ürünler gerekli testler ile test edilir en son tamir edilen hoparlör sahibine sıfır gibi verilir…insanların aklına su geliyor hep hoparlör tamir olmaz gibi bir algı var bu algı biraz da haklılık gösteriyor şöyle ki eline tornavida alan kablo bağlamayı bilen bu mesleğe elini atarsa insanlarda yanlış algı oluşur biz çağlar hoparlör olarak yılların tecrübesi orijinal hoparlör tamir kitleri ile cihazınıza omur katıyor ses kaybını neredeyse % 1 ‘e  indirgeyebiliyoruz

Hoparlör tamir edildikten sonra gerekli frekans olsun diğer testler olsun bu testlerden yüzde yüz olumlu sonuç çıkmadıktan sonra tamiri yapılan hoparlör asla sahibine teslim edilmez nitekim acele isteyen çoğu değerli müşterilerimizi dahi istemeyerek dahi olsa geri çeviriyoruz çünkü hoparlör tamir merkezi olarak yaptığımız tamir işleri basit bir is olmadığı  gibi bobin sarımında mesela sürdüğümüz  ilaçlar olsun kullandığımız fiber kapton olsun bu malzemelerin tamamen kuruyana kadar bekleyip daha sonra subwoofer bas ve hoparlorlöre montajını yapmaktayız.

Sub tamirinde gerekli bobin sarimi sonrasi ilaclarin kurumasindan sonra en son testlerden gecerse teslim edilir.

Yırtılmış hoparlör tamiri nasıl yapılır

jbl subwoofer tamiri
adana çağlar hoparlör

 

Yanmış yıpranmış yırtılmış hoparlörlerinizi ilk bize getirmeniz durumunda garantili olarak hoparlörünüzü yenileyip teslim ederiz. Başka usta olmayan kişilerin hoparlörü kurcalaması demek yapacağımız işi ikiye katlar hem bizim açımızdan zorlu işlemlere maruz kalıyor hem de maddiyat açısından siz değerli müşterilerimize daha maliyetli olabiliyor çağlar hoparlör tamir merkezi olarak her marka orijinal hoparlör tamiri garantili şekilde tamir edilir.

hoparlör tamiri adana
hoparlör tamiri adana

Oto orijinal hoparlör tamir konusunda sürekli kendini geliştiren firmamız sizlere garantili hoparlör tamiri hizmetini sunmaktan gurur duyarız ayrıca açık alan seslendirme oto seslendirme ve ses yayın sistemleri konusunda kendini geliştirerek sizlere ses sistemleri konusunda kendini geliştiren  çağlar hoparlör tamiri konusunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın süredir bu mesleği icra eden adana çağlar hoparlör tamiri

Yılların verdiği tecrübe ile orijinal hoparlör tamir takımları ile müziğe kaldığınız yerden  devam edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile Her marka ve model Hoparlör, Tweeter, Subbass Tamir, Bakım ve Onarım işlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Oto hoparlör tamiri konusunda aklınıza gelen her türlü arızalı ürünleri garantili olarak onarımını yapmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı