Künye

HAKKIMIZDA

20 yıldan beri ADANA Bölgesinde Her marka ve model Hoparlör, Tweeter, Subbass Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetini En iyi Şekilde En uygun Fiyatlarla Siz Değerli Kullanıcılara Sunan Firmamız;

Hoparlör Bobin Sarımları Orjinalinden Farksız bir şekilde sarılmakta ve yapılan tüm hizmetlerimize % 100 Ses Garantisi Vermektedir.

Mesleğinde eğitimli ve deneyimli bir kadroyla, sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile Her marka ve model Hoparlör, Tweeter, Subbass Tamir, Bakım ve Onarım işlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Adana çağlar Hoparlör Tamir Merkezi; HAKKINDA

Çağlar Hoparlör ; Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmeti garantili olarak sunan bir hoparlör tamir firmasıdır.
Sektörde emin adımlarla yoluna devam eden ve ülkemizdeki fuar ve organizasyonlara katılarak ön bilgi sahibi olup bu bilgileri harmanlayıp ürünlerine yansıtan bir firmadır.

Hoparlör Tamiri,Sarımı

Bu sayede kimseden alamadığınız &99 luk garantiyi ve kaliteyi bizden almış olursunuz.
Hoparlör Tamir Takımlarında da En Uygun Fiyatları Sunan ÇAĞLAR HOPARLÖR Siz Değerli Müşterilerine Bu Hizmeti Sunmaktan Gurur Duyar..
Hoparlör Tamiri merkezimiz ile 7/24 Online Hizmetinizdeyiz.
Hoparlör Tamiri bizim işimiz.

Çağlar Hoparlör Müzik Zevkinize Kaldığınız Yerden Devam Etmenizi Sağlar .Hoparlör Tamiri Konusun da Kendini Yenileyen ÇAĞLAR HOPARLÖR Siz Değerli Müşterilerine Sorunsuz Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir.

283386_242707652430459_4952926_n

Kapalı